Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Drzwi wewnętrzne są niezwykle ważnym elementem dekoracyjnym i wykończeniowym każdego domu. Przy wyborze drzwi warto kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale techniczno-funkcjonalnymi. Drzwi są łącznikiem z innymi pomieszczeniami naszego domu, ale też powinny izolować nas od całej reszty, zapewniając nam komfort i wygodę.

Drzwi wewnętrzne ramiakowe:
W naszej ofercie polecamy Państwu drzwi ramiakowe firmy Intenso. Ramy skrzydła wykonane są z drewna klejonego, oklejonego płytą MDF. Drzwi skonstruowane są bez użycia łączników stalowych, ale przy zastosowaniu czopów i kołków poprzecznych. Nie wpływa to na stabilność i solidność konstrukcji, wręcz przeciwnie gwarantuje jej trwałość na wiele lat.

Drzwi wewnętrzne płycinowe:
Drzwi płycinowe są tradycyjnymi drzwiami wykorzystującymi konstrukcję drewnianą. Głównym elementem konstrukcji są elementy ramy wykonanej z litego drewna. Rama podzielona jest poziomymi i pionowymi słupkami, a przestrzeń między nimi zwana jest płycinami. Obecnie zamiast litego drewna stosuje się drewno klejone. W wypełnieniach często montowane są elementy zdobnicze oraz przeszklenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami:

porta  erkado

 

intenso

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń

tel. 41 34 33 800, 501 820 147

Umów się na bezpłatny pomiar

gotex.drutex@wp.pl

Lokalizacja

Ul. Nałkowskiej 2A/48 Kielce
tel. 41 34 33 800, 501 820 147