Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Bardzo ważnym elementem każdego domu jest odpowiednio dobrana brama garażowa. Nie ze względu na sposób jej otwarcia, ale ze względu na jej nieszablonowy i nowoczesny wygląd, komponujący się całością architektury naszego domu. Wiemy, że takim produktem są bramy garażowe firmy Wiśniowski, która istnieje na rynku od 25 lat. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że przekazujemy Państwu produkty innowacyjne i sprawdzony.

Bramy garażowe dzielą się ze względu na sposób ich otwarcia:

Uchylne - zaletami bram uchylnych są bez wątpienia nowoczesność, stabilna konstrukcja i komfort użytkowania. Mogą być montowane - patrząc od strony posesji - w otworze lub za nim. Mogą być dodatkowo wykonane z ociepleniem, zabezpieczone panelem pcv. Specjalna konstrukcja rolek łożyskowych zapewnia cichą i długoletnią pracę, dodatkowo brama otwierana w ten sposób posiada sprężyny naciągowe, które równoważą jej ciężar, co pozwala uniknąć przytrzaśnięcia palców. Istnieje również opcja montażu bramy ze specjalną automatyką ze zdalnym sterowaniem.

Roletowe (rolowane) - sposób montażu jest identyczny jak w przypadku bram uchylnych. Pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, przez co ten rodzaj bramy doskonale się sprawdza w garażach o małych gabarytach i krótkim podjeździe. Możliwość sterowania mechanicznego oraz elektronicznego.

Segmentowe - montowane są tylko i wyłącznie za otworem. Ruch bramy w przypadku otwarcia odbywa się w kierunku pionowym, a po całkowitym otwarciu znajduje się równolegle do podłogi. Wybranie bramy garażowej segmentowej pozwala nam na pełen komfort jej użytkowania i możliwość zaparkowania bezpośrednio przed garażem.
- Rozwierne - klasyczne bramy garażowe, które nie wymagają dodatkowego miejsca wewnątrz garażu, ale z uwagi na sposób otwarcia ograniczają przestrzeń przed nim. Mogą być wykonane z ociepleniem, zabezpieczone dodatkowo panelem PCV.

Bramy przemysłowe:

Dbałość o dobro swoich pracowników oznacza również o dbałość miejsca ich pracy. Dlatego oferujemy Państwu sprawdzone bramy przemysłowe, które występują w tych samych odmianach co bramy garażowe oraz dodatkowo:
Podwieszano-przesuwne - wykorzystują prostotę konstrukcji, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Mogą być sterowane mechanicznie lub poprzez system sterowników automatycznych.

Przeładunkowe - bramy przeładunkowe są połączeniem ładowni pojazdu z dokiem załadunku. Montowane z dodatkami pozwalającymi na manipulację wysokości pomostu, w celu dostosowania go do skrzyni ładunkowej samochodu dostawczego. Dostępne w różnych wymiarach.

Harmonijkowe - występują w wersji mechanicznej oraz sterowanej automatycznie. Dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk oraz do budynków nowoczesnej architektury. Bramy te doskonale łączyć się będą ze stylem całości budynku czy magazynu.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem:

wisnioski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń

tel. 41 34 33 800, 501 820 147

Umów się na bezpłatny pomiar

gotex.drutex@wp.pl

Lokalizacja

Ul. Nałkowskiej 2A/48 Kielce
tel. 41 34 33 800, 501 820 147