Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Rolety zewnętrzne najczęściej kojarzymy z dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowym naszego domu. Jest to tylko jedna z wielu zalet rolet zewnętrznych, które są rónież doskonałą izolacją termiczną -  chroniąc w zimie dom przez zbytnim wychłodzeniem (obniżają koszty ogrzania domu),  natomiast latem ograniczają napływ promieni słonecznych, a zatem zmniejszają stopień nagrzania pomieszczeń, szczególnie w czasie bardzo wysokich temperatur. Stosowanie rolet zewnętrznych zwiększa trwałość okien (ram i szyb), ponieważ ograniczają one wpływ warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz, mróz, wysokie temperatury).

Występują w kilku wersjach:


Z widoczną skrzynką - czyli tzw. rolety elewacyjne - montowane są one w już istniejących budynkach. Skrzynka rolety znajduje się na elewacji budynku, można też montować we wnęce okiennej.
Podtynkowe - przeznaczone są do montażu w nowo powstających budynkach, ale można je montować również w już istniejących. Ukrycie skrzynki rolet pod elewacją, a także możliwość doboru odpowiedniego wariantu kolorystycznego powodują, że idealnie wkomponowują się w architekturę całego budynku.
Nadstawne - te rolety zewnętrzne montuje się wyłącznie na etapie budowy lub w sytuacji wymiany okien, ponieważ skrzynka rolety nakładana jest na ramę okna lub drzwi, dzięki temu stają się dodatkowym, ale nieinwazyjnym elementem okna czy drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych.

Zadzwoń

tel. 41 34 33 800, 501 820 147

Umów się na bezpłatny pomiar

gotex.drutex@wp.pl

Lokalizacja

Ul. Nałkowskiej 2A/48 Kielce
tel. 41 34 33 800, 501 820 147